Fuar Standları

Fuar Standları

Ahşap fuar standı olarak yaptığımız uygulamaları, mimari açıdan, görsellik açısından, beklentiler açısından tüm ihtiyaçları karşılayacak seviyede bir zaman tasarrufu, maliyet tasarrufu sağlayacak olmak ile birlikte, her türlü görsel şölenin, ışıklandırma sistemi de dahil olacak şekilde, tarafınıza sunulduğunu bilmelisiniz. Suntalam malzemelerden ya da mdf malzemelerden imal etmiş olduğumuz fuar standları, farklı modellerde fonksiyonlarda kurulum kolaylığını da sizlerin karşısına çıkarılmaktadır.

Fuar Standı Nedir?

Sizlere vermiş olduğumuz ahşap stand hizmetleri, sadece otomotiv sektörü, reklam sektörü ile sınırlı değildir. Her türlü ürün yelpazesi ile karşınızda durmakta ve kusursuz hizmet vermekteyiz. Sizlere tasarlayıp sunacağımız ya da sizlerin beklentileri doğrultusunda imal edeceğimiz stand seçenekleri arasında, fuar standartları da yer almaktadır. Ahşap fuar standı olarak yaptığımız uygulamaları, mimari açıdan, görsellik açısından, beklentiler açısından tüm ihtiyaçları karşılayacak seviyede bir zaman tasarrufu, maliyet tasarrufu sağlayacak olmak ile birlikte, her türlü görsel şölenin, ışıklandırma sistemi de dahil olacak şekilde, tarafınıza sunulduğunu bilmelisiniz. Suntalam malzemelerden ya da mdf malzemelerden imal etmiş olduğumuz fuar standları, farklı modellerde fonksiyonlarda kurulum kolaylığını da sizlerin karşısına çıkarılmaktadır. Tercih etme etkenlerini ne ise karşılığını mutlaka imalatlarımızda göreceksiniz.

Neden Ahşap Fuar Standı Tercih Etmeliyim?

Farklı malzemelerin kullanım imkanı bulunur iken, ahşap olarak hazırlanmış fuar standları tercih etmenizin elbette belirli gerekçeleri bulunacaktır. Her şeyden önce tercih etmiş olduğunuz standlar uzun ömürlü olacaktır. Parça parça malzemelerden meydana gelecektir. Demonte özelliğine sahip olacaktır. Kurulumu oldukça kolaydır. Profesyonellik gerektirmemektedir. İmalat aşamasından itibaren teslim almış olduğunuz ürünleri kendi personeliniz ya da bizzat kendiniz dahi, istediğiniz fuar organizasyonun da kurabilirsiniz. Zaman açısından tasarruf sağlarsınız. Uzun süre kullanım imkanı yaratılmak ile birlikte, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Birleşim yerlerinde, eklem yerlerinde özel malzemeler kullanılmış, deformasyon olumsuzluğunun önüne geçilmiştir. Farklı tasarımlarım uygulanması, görsel olarak ışıklandırma ya da resim formatları ile desteklenmesi mümkün hale getirilmiştir. Birleştir özelliği geçerli durumda bulunmaktadır. Parçalardan herhangi bir tanesinin deforme olması durumunda, sadece o parçanın yeniden imal edilip, orijinal standı üzerine kurulması mümkün hale gelecektir. Bu deformasyon nedeni ile yeniden yeni bir fuar standı yaptırmanıza gerek bulunmamaktadır. Bu da işletmenizin maliyetlerini düşürecek ve sizlere ekstra avantaj sağlayacaktır. Tercih etmenizde ki önemli etkenlerden bir tanesini de, nakliye anlayışı meydana getirmektedir. Hazır halde, bütün halinde kurulmuş bir standı, farklı fuar alanlarında kullanabilmek için, tonajlı nakliye araçlarını satın almanız, kiralamanız gerekirken, sizler adına, sizlerin projesi dahilinde imal etmiş olduğumuz fuar standartlarını kullanır iseniz, kendinize ait hafif tonajlı araçlarla dahi pratik bir şekilde, kolay bir şekilde, ekonomik bir şekilde nakliye edebilirsiniz.