Araç Teşhir Stand 1

Araç Teşhir Standı

Ahşap stand anlayışında sizlere sağlamış olduğumuz hizmetlerin bir bölümünü de, araç teşhir standları meydana getirmektedir. Görsel açıdan tatmin edici seviyelerde bulunan standlar, aynı zamanda amaca hizmet etmekte, montaj kolaylığı, taşıma kolaylığı, nakliye kolaylığı, kurulum kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik bu yönde bir ürün almayı düşünüyor iseniz ya da yaptırmayı düşünüyor iseniz, sizin kendi görüş ve önerileriniz, beklentileriniz hatta bulunuyor ise kendi projeleriniz dahi değerlendirmeye alınmaktadır.

Araç Teşhir Standı Nedir?

Ahşap stand anlayışında sizlere sağlamış olduğumuz hizmetlerin bir bölümünü de, araç teşhir standları meydana getirmektedir. Görsel açıdan tatmin edici seviyelerde bulunan standlar, aynı zamanda amaca hizmet etmekte, montaj kolaylığı, taşıma kolaylığı, nakliye kolaylığı, kurulum kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik bu yönde bir ürün almayı düşünüyor iseniz ya da yaptırmayı düşünüyor iseniz, sizin kendi görüş ve önerileriniz, beklentileriniz hatta bulunuyor ise kendi projeleriniz dahi değerlendirmeye alınmaktadır. Dayanıklılık konusunda, uzun ömürlü malzeme konusunda, kolay montaj konusunda ve nakliye pratikliği konusunda endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. MDF gibi bir malzemeden, suntalam gibi bir malzemeden imal edilmesi mümkün hale getirilmektedir. Almış olduğunuz ürünler aynı zamanda sizin talepleriniz doğrultusunda görsel olarak takviye edilmekte, araçlarınızın, sattığınız ya da kiraladığınız veya teşhir ettiğiniz araçlarınızın görsel bütünlüğü sağlanmaktadır. Yine arzu edilmesi durumunda, üretmiş olduğumuz ahşap içerikli araç teşhir standartlarında, ışıklandırma, ekstra görsel destek sağlama avantajı da sizlere sunulmaktadır.

Neden Ahşap Araç Teşhir Standları Kullanmalıyım?

Tavsiye edeceğimiz uygulama, firmamız tarafından projelendirilip gerçeğe dönüştürülecek ahşap araç kullanımı olacaktır. Neden tercih etmelisiniz? Sorusunun ilk karşılığını, maliyetler meydana getirmektedir. Düşük maliyetler ile uzun ömürlü dayanıklı bir stand sahibi olacaksınız. Ayrıca nakliye kolaylığı da, hafif tonajlı araçlar ile dahi nakliyesinin yapılması da, elde edeceğiniz avantajlar arasında bulunmaktadır. Demonte malzeme özelliğinin de ön plana çıktığını bilmelisiniz. Parçalardan meydana gelip, yerinde kurulmaktadır. Herhangi bir parçanın deforme olması durumunda, komple teşhir standını değiştirmeniz ya da yenisini sipariş etmeniz gerekmeyecektir. Arızalı parçanın değiştirilmesi, bütünlüğü bozulmadan yeni yapılan parçanın yerine monte edilip, bütünlüğünün sağlanması mümkün olacaktır. Kurulum işlemini ister teknik personelimiz nezaretinde, isterseniz kendiniz kendi personeliniz ile birlikte, istediğimiz yerde gerçekleştirebilirsiniz. Eklem yerleri kaliteli malzemeler ile takviye edilmiş, hazırlanmış eklem yerleri sayesinde, bu tip stantların montajını çok hızlı bir şekilde, çok kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün hale gelecektir. Ayrıca standın kurulması, teşhir standının kurulması konusunda, parça parça üretim anlayışının geçerli olması nedeni ile demonte malzemeleri pratik bir şekilde bir araya getireceksiniz ve sunmuş olduğumuz özellik sayesinde, çok kısa süre içerisinde istediğiniz alanda montajını yapacak ve araçları, teşhir durumuna kısa süre içerisinde getireceksiniz.