Ahşap Stand

Ahşap Standlar

Farklı ahşap malzemelerden imal edilen teşhir ürünlerini, sizlerin isteği ve doğrultusunda hazırlamakta, amaca uygun ahşap stand üretimleri gerçekleştirerek her türlü ürünün teşhir edilmesine katkı sağlamakta ya da her türlü ürünün istenmesine katkı sağlamaktayız.

Ahşap Stand Nedir?

Ahşap stand olarak ifade edilen kelime grupları bir araya getirildiğinde, karşınıza çıkacak sonuçlar suntalam gibi malzemelerden, MDF gibi malzemelerden imal edilmiş ürünler olacaktır. Bu konuda yapmış olduğumuz çalışmalarda, oldukça dayanıklı, oldukça kullanışlı ve uzun süre kullanım ömrü yaratılmış uygulamaların gerçek hayata dönüştürüldüğünü göreceksiniz. Beraber yapılacak projelendirme çalışmalarında, isteğe uygun, amaca uygun, en kullanışlı, en elverişli standların yapılması mümkün hale gelecektir. Önemli olan kullanılacak alan üzerinde fizibilite çalışmasının yapılması, görüş ve önerileriniz ya da beklentileriniz doğrultusunda hareket edilmesi sizleri memnun edecek ve her türlü görselliği sağlayacak standların gerçek hayata geçirilmesidir.

Neden Ahşap Stand Tercih Etmelisiniz?

Neden bu yönde bir ürün tercih etmeniz gerektiğinin ilk cevabını hiç şüphesiz ki, dayanıklı malzeme anlayışı gündeme getirecektir. Bahsettiğimiz gibi MDF ya da suntalam gibi malzemelerden imalatlar gerçekleştirilmekte olup, bu malzemelerin uzun ömürlü olması, kolay bir şekilde kullanılması, nakliye probleminin bulunmaması en büyük avantajları ya da tercih sebepleri arasında yer alacaktır. Diğer bir avantaj, elde edeceğiniz diğer bir avantaj, demonte malzeme olmalarıdır. Bir yere kurduğumuz ürünü, başka bir yerde yeniden kullanmayı düşündüğünüzde, hem stand kolay sökülmekte, hem de kolay, hafif, tonajlı araçlarla dahi nakil işlemi gerçekleştirilip, farklı bir adrese, aynı özelliklerde kurulması mümkün hale getirilmektedir. Tercih etmeniz ile birlikte, üretmiş olduğumuz standlarda ayrıca sizlere maliyet açısından da ekstra avantaj sağlanacaktır. Herhangi bir şekilde deforme olmuş malzeme gündeme gelir ise, komple standın atılması, yenisinin yapılması değil, deforme olmuş parçanın imal edilmesi ve yerine orijinali ile birebir özelliklere sahip şekilde konulması maliyetlerinizi minimum seviyede tutacaktır. Siz de herhangi bir ürünü teşhir etmek, sergilemek ya da herhangi bir bölüm yapmak veya etkinliğe katılmak istiyor iseniz, firmamız ile iletişime geçebilir, istediğiniz özellikte, görsellikte stand imalatını, projelerimiz ile birlikte, projeleriniz ile birlikte gerçeğe dönüştürebilirsiniz.